Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

                                  

                                                    ZABAWA CHOINKOWA

 

Piątek 29 stycznia 2010 roku na długo pozostanie w pamięci uczniów Szkoły Podstawowej w Bąkowicach, którzy uczestniczyli w tradycyjnej zabawie choinkowej zorganizowanej przez Rade Rodziców.  Pięknie udekorowana sala rozbrzmiewała muzyką, a w programie imprezy znalazło się wszystko to, co dzieci lubią najbardziej, a więc gry, zabawy  oraz niespodzianka.

  

Podczas imprezy grom, zabawom i konkursom prowadzonym przez Pana wodzireja nie było końca. Każdy mógł się wykazać w wybranej dziedzinie. Największą jednak atrakcją, na jaką z zaciekawieniem wyczekiwały dzieci z klas I – III był bal przebierańców. Uczniowie razem ze swoimi rodzicami tańczyli przebrani za barwne postacie z krainy baśni i bajek. Rodzice byli dumni i szczęśliwi widząc swe pociechy w rolach królewien i królewiczów oraz innych baśniowych postaci. Widać było, że uczestnicy dobierając piękne stroje przygotowali się do zabawy bardzo starannie. Pan wodzirej zorganizował konkursy, w których należało wykazać się sprytem i fantazją. Uwieńczeniem wysiłków były ciekawe nagrody. Nie obyło się również bez poczęstunku, który pozwolił dzieciom zregenerować siły zużyte podczas wyczerpującej zabawy.

 

Cała impreza, przygotowana z myślą o dzieciach i dla dzieci, zakończyła się o godz. 20:00. Uczniowie wrócili do domu zmęczone, lecz zadowolone i szczęśliwe.

            Właściwie zorganizowany bal nie mógłby się odbyć bez pomocy rodziców, którym składamy podziękowania, gdyż służyli wsparciem i pomocą przy organizacji zabawy.

R. Boduch

wstecz